Piątek 23.06.2017

42-676 Miedary
  • (+32) 233-70-53

• Szanowni Rodzice,

w linku znajduje się lista podręczników obowiązujących na nadchodzący rok szkolny 2017/2018.

• W II semestrze najwięcej książek wypożyczyła KLASA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach bibliotecznych.

• WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO

Czytelnikami miesiąca zostały:

Amelia Ryba z klasy I

Emilia Suchańska z klasy II b

Gratulujemy!

• W środę 21 czerwca 2017 r. odbędzie kiermasz używanych podręczników.

Sprzedających i kupujących zapraszamy do biblioteki szkolnej na godzinę 13.00

• Dnia 22 czerwca o godz. 12.00 odbędzie się Msza św. z okazji zakończenia roku szkolego. Po Mszy nie ma już lekcji. Dnia 23 czerwca o godz. 8.45 zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej. Po akademii spotkania w klasach z wychowawcą. Zakończenie ok. 10.30. Przypominamy, że obowiązuje strój galowy. Zapisy dla chętnych do świetlicy przed i po akademii u wychowawców lub u p. Moniki Weimann do dnia 21 czerwca 2017 r.

• Szanowni Rodzice!!!

Na prośbę Pani Minister przypominamy:

Zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi
    i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku.

Chcemy Was uwrażliwić w kwestii decyzji dotyczącej formy wypoczynku swoich dzieci. Bezwzględnie sprawdźcie organizatora wyjazdu w specjalnej internetowej bazie prowadzonej przez MEN www.wypoczynek.men.gov.pl. Znajdują się
    w niej wszystkie informacje o obozach, koloniach i innych rodzajach wypoczynku. Rodzice muszą być pewni, że miejsce pobytu ich dziecka jest bezpieczne, a także nadzorowane przez służby publiczne. Wszelkich informacji może udzielić także kurator oświaty, który sprawuje nadzór nad organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

• Szanowni Rodzice. Prosimy o przygotowanie wyprawki dla pierwszoklasisty według załączonej listy.

wyprawka.docx.doc

• Zebranie z rodzicami dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się 22.06.2017r. o godz. 11.15. Zapraszamy

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynosili nakrętki dla Majki.

W tym roku szkolnym akcję zakonczyliśmy.

Zapraszamy od września.

• ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY