Nawigacja

 • W czwartek wszystkie dzieci w przedszkolu, wraz z Paniami uczestniczyły w przygotowaniach do świąt. Wspólnie ubrały choinkę, która przypomina wszystkim o zbliżającym się Bożym Narodzeniu.. Więcej zdjęć w przedszkolnej galerii.. Zapraszamy

 • VI Międzygminny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

  29.11.2017 Wiktoria Gryc i Aleksandra Hanysek godnie reprezentowały naszą szkołę na VI Międzygminnym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej w Boruszowicach.
  W grupie wiekowej kl.I - III Wiktoria zajęła 1 miejsce, a  Ola wyśpiewała  3 miejsce w grupie kl. IV-VII . Uczennice przygotowywała p. Iwona Breguła - Hanysek.
  Serdecznie gratulujemy naszym solistkom sukcesu.

 • Dzien Misia w Przedszkolu

  24.11. przedszkole odwiedziły Misie. Pluszowi przyjaciele dzieci towarzyszyły nam przez cały dzień, a świetowaniu nie było końca. Tego dnia przedszkolaki poznały historię powstania Pluszowego Misia, zgadywały o jakich misiach mowa, wspólnie się bawiły, miały okazję poczuć się jak niedzwiadki i oczywiście skosztować czegoś słodkiego... Serdecznie zapraszamy do fotorelacji...

 • 10.12.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Misiowo u przedszkolaków.

 • 10.12.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Górnika w przedszkolu.

 • 07.12.2017

  28 listopada klasy IV, V i VII uczestniczyły w  wycieczce do Wieliczki i Krakowa. Był to bardzo owocnie i przyjemnie spędzony czas. Dzieci zwiedziły kopalnię soli, Wawel i próbowały swoich sil w produkcji cukierków w manufakturze CiuCiu.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Wieliczki i Krakowa.

 • Mikołaj

  Dna 6 grudnia naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość. W towarzystwie aniołów i diabelków w zaprzęgu koni, z dwoneczkami przybył do nas Św. Mikołaj z prezentami. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania. Zapraszamy do galerii.

 • Zaproszenie

 • Galeria świetlicy szkolnej

  W zakładce "Świetlica" znajdują się najnowsze zdjęcia  prac dzieci.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Śniadanie daje moc

                   W dniu 8 listopada 2017r. uczniowie klas I-III kolejny raz włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Akcja miała na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka, poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia.
  Wspólnie przygotowany i spożyty posiłek połączony był z przypomnieniem  o zasadach zdrowego odżywiania – piramida zdrowego żywienia oraz uświadomieniem wszystkim ważnej roli śniadania.

  Uczniowie klasy I z rodzicem Panią Magdaleną Tymofiejew i Panią Beatą Kaczmarek za pomocą thermomixa przygotowali  zdrowe posiłki między innymi pyszne mussli słodzone miodem lipowym, lemoniadę oraz  sok bez konserwantów.

  Uczniowie  klas starszych  czyli II i III a i III b samodzielnie przygotowali pyszne i zdrowe śniadania. Na stołach gościły kolorowe kanapki,  pełne witamin surówki i sałatki owocowe.

              Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szansę na integrację grupy, zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.

  Wszyscy uczniowie przygotowali i zjedli zdrowe śniadanie na MEDAL!

  Podziękowania kieruję zaangażowanym rodzicom, wychowawcom – Pani Edycie Podzimskiej, Pani Lucynie Karwath i Pani Brygidzie Glinka oraz  uczniom klas 1- 3.

                                                          Koordynator programu: Sylwia Jackowska

 • 12.11.2017

  W piątek 10 listoada w naszej szkole odbył się apel z okazji Swięta Niepodległości. Uczniowie klas starszych przypomnieli nam historię naszej ojczyzny związną z odzyskaniem niepodległości a chór zaprezentował pieśni patriotyczne. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do galerii pod nazwą Święto Niepodległości.

 • Dodatkowy dzień wolny.

  Przypominamy, że dzień 02 listopada 2017 r. jest dodatkowo wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu organizowana jest opieka świetlicowa dla uczniów. Zapisy u p. I. Dec do dnia 27.10.2017 r. 

 • 20.10.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Dyni w klasie IIIa.

 • DEN

  W dniu 13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W czasie akademii uczniowie klasy I SP zostali włączeni w poczet uczniów ZSP w Miedarach.

  Wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta życzymy satysfakcji z pracy i dużo radości na każdy dzień.

  Fotorelacja w albumie fotograficznym

 • Konkursy czytelnicze

  Zapraszamy do udziału w KONKURSACH CZYTELNICZYCH. Szczegóły w zakładce Biblioteka.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
  ul. Główna 26

  42-676 Miedary
 • (+32) 233-70-53

Galeria zdjęć