Podziękowanie 2014\2015

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców zostały zakupione nowe kolorowe mebelki do sali "maluszków" oraz zabawki do kącików zabaw dla wszystkich dzieci.

Bardzo dziękujemy RR na czele z panią Anną Helisz.

Podziękowanie 2013\2014

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom,

dzięki którym możliwy był remont przedszkola.

W okresie wakacyjnym dzięki zaangażowaniu Rodziców zostały odświeżone ściany

w sali zabaw oraz zakupiono stoły i krzesła do sal przedszkolnych

oraz dywan do sali "Słoneczek". Dziękujemy:

1. p. Remigiusz Świerczek

2. p. Marek Helisz

3. p. Daniel Dziemba

4. p. Rafał Niedbała

5. p. Rafał Zielenski

6. p.Daniel Respondek

oraz Państwo Margota i Jan Jaworek.

Remont przedszkola i szatni

Remont przedszkola został przeprowadzony podczas ferii zimowych roku szkolnego 2007€\2008.
Finansowany był przez szkołę oraz ze środków uzyskanych z akcji budowy placu zabaw.
Projekt wnętrz charytatywnie wykonało  "A2. Studio Pracownia Architektury i Reklamy Anna Superniok"
z Tarnowskich Gór.
Wszystkie prace remontowe wykonali rodzice przedszkolaków wspomagani przez pracowników obsługi naszej szkoły.
Szczególne podziękowania należą się Paniom:
JUSTYNA DZIEMBA, MARIOLA GAJEWSKA, EWELINA SZWED, AGNIESZKA NIESTRÓJ, JUSTYNA MANSFELD, ANETA BANYSCH, ZUZANNA MAZUR, RENATA MATONIA, WIOLETTA STRZODKA, TERESA WALOSCZYK.
Dzielnie w pracach remontowych uczestniczyli też ojcowie przedszkolaków. Panowie:
JACEK SZWED, SEBASTIAN DZIEMBA, PIOTR KUPKA, PIOTR GAJEWSKI, BOGUSŁAW MANSFELD, MAREK NIESTRÓJ, LESZEK OSMANN, JAN JAWOREK, HERBERT KUPKA.
Oto efekty końcowe, które z pewnością zachęcają wszystkie dzieci do nauki i zabawy w naszym przedszkolu:

REMONT SZATNI PRZEDSZKOLA

ROK SZKOLNY 2010\2011

Bardzo dziękujemy firmie remontowej p. Marka Sosny za wykonanie remontu szatni przedszkola

oraz p. Agnieszce Nowak za wykonanie obrazków zdobiących ściany szatni.

ZAKUP MEBLI DO SALI ZABAW

ROK SZKOLNY 2011\2012

DZIĘKI ŚRODKOM FINANSOWYM POZYSKANYM NA ZABAWIE KARNAWAŁOWEJ DLA RODZICÓW

UDAŁO SIĘ ZAKUPIĆ MEBLE DO SZATNI ORAZ SALI ZABAW DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH, WYKŁADZINĘ DO SZATNI ORAZ GAZETKI ŚCIENNE.

ROK SZKOLNY 2008\2009

WIZYTA SZNUPKA W PRZEDSZKOLU

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W KLASIE II NA PRZEDSTAWIENIU PT. "CO SŁYCHAĆ W LESIE?"

Bardzo dziękujemy klasie II wraz z wychowawczynią p.Edytą Podzimską za zaproszenie na przedstawienie teatralne w dniu 12.11.2008r. Szczególnie zachwyciły nas kostiumy i wspaniała gra aktorska małych artystów.

SPOTKANIE  Z  GÓRNIKIEM

Dla górnika nasze życzenia koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słonecznie.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca, w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
Niech mu zawsze świeci od serca -  latarenka z dziecięcych uśmiechów -  płomyków.

Dnia 2.12.2008r. odwiedził nasze przedszkole zaprzyjaźniony Górnik. Przybrany w piękny, tradycyjny strój galowy opowiedział wszystkim dzieciom o trudnej pracy w kopalni i zaprezentował  rekwizyty z ową pracą związane. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny złożony z wierszyków i piosenek, a grupa młodsza zatańczyła dla Górnika do słów tradycyjnych śląskich przyśpiewek.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Konradowi Gralla
za wspaniałe podejście pedagogiczne i poświęcony czas dla naszych przedszkolaków. Zapraszamy za rok.

Z najlepszymi życzeniami

wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola nr 7 w  Miedarach

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Już niedługo Święta - najpierw Mikołajki
Już się dzieci cieszą, to nie jakieś bajki
Przyszedł do nas Mikołaj, białą brodą świeci
Worek z prezentami ma dla wszystkich dzieci.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola spotkały się z Mikołajem w dniu 5.12.2008r. Aby otrzymać upragnione prezenty musiały zaprezentować się  w  przygotowanym programie artystycznym. Każdy mały zuch odważnie odbierał swój upominek i chętnie pozował do zdjęcia ze świętym Mikołajem. Dzieci otrzymały również ogromny worek z zabawkami dla przedszkola i wspaniale udekorowaną skrzynię do ich przechowywania. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości zarówno swoją obecnością, wkładem pracy jak i pomocą św. Mikołajowi w wyborze prezentów.

DEKOROWANIE PIERNIKÓW

W naszym przedszkolu tradycją stało się już coroczne dekorowanie upieczonych przez mamy przedszkolaków pierników. W tym roku temu symbolowi świąt Bożego Narodzenia poświęciliśmy dzień 11.12.2008r. Przybyłe mamy oraz zawsze chętne do pomocy panie z obsługi lukrowały pierniczki, które wszystkie dzieci z pasją dekorowały. Oto efekty naszych przygotowań do zbliżających się Świąt. Jesteśmy pewni, że te pyszności pięknie ozdobią nasze stoły wigilijne i pozwolą poczuć prawdziwą atmosferę Świąt.

.

W miesiącu styczniu odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy pt. "Wielki bal księżniczek" (15.01).

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu obu uroczystości.

Dzień Babci i Dziadka (22.01).

Po raz kolejny klasa II wraz z panią wychowawczynią Edytą Podzimską zaprosiła naszych przedszkolaków na przedstawienie teatralne pt. "Dwanaście miesięcy". W dniu 23.01.2009r. dzieci mogły podziwiać małych aktorów, którzy starali się w jasny i prosty sposób nauczyć nas nazw kolejnych miesięcy i opowiedzieć o zmianach w przyrodzie w kolejnych porach roku. Dziękujemy za zaproszenie i pouczające przedstawienie.

DZIEŃ MATKI

WYCIECZKA DO FRAJDY W ZABRZU (2.06.2009)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008\2009

6 - LATKI W ROKU SZKOLNYM 08\09