Wynajem Sali

Siatkówka, tenis ziemny

Wolne terminy:

Sala wynajmowana jest w następujących godzinach: w tygodniu: od 18 do 22

uwaga: godzina zakończenia zajęć jest jednocześnie godziną opuszczenia obiektu

Piłka nożna
Boisko o wymiarach 14m X 28m, bramki o wymiarach jak do piłki ręcznej, za bramkami  siatki wyciszające, hamujące uderzenia piłek.

Tenis ziemny

Kort o standardowych wymiarach (zarówno do gry singlowej jak i do deblowej) wraz ze siatką specjalną do tenisa (małe oczka). Spore odległości linii końcowych i bocznych od ściany zapewniają pełny komfort gry.

Siatkówka

Boisko o standardowych wymiarach, wyraźnie kolorem ogróżniające się od reszty partkietu. W cenie wynajmu słupki wraz z siatką z możliwością regulowania wysokości. Duża wysokość hali zapewnia pełną swobodę gry.

Koszykówka

Boisko o wymiarach 14m  X  28m  z wszystkimi liniami niezbędnymi do gry w koszykówkę. Kosze wysuwane ze ściany z możliwą regulacją wysokości. Bezpieczne odległości od linii końcowych i bocznych.