Nawigacja

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Zajęcia dodatkowe

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

      

ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/2018

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Klasa

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Edyta Podzimska

Piątek, 6 lekcja

I SP

Zajęcia rozwijające –„Mały artysta”

Edyta Podzimska

Piątek, 7 lekcja

 

I SP

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Sylwia Jackowska

Środa, 8 lekcja

II SP

Zajęcia rozwijające – artystyczne

Sylwia Jackowska

Wtorek, 8 lekcja

 

II SP

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Lucyna Karwath

Wtorek, 6 lekcja

IIIa SP

Zajęcia rozwijające – plastyczne

Lucyna Karwath

Piątek, 6 lekcja

 

IIIa SP

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Brygida Glinka

Poniedziałek, 7 lekcja

IIIb SP

Zajęcia rozwijające – koło teatralne

Brygida Glinka

Czwartek, 6 lekcja

 

IIIb SP

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Ewa Maligłówka

Wtorek, 8 lekcja

VI SP

Zajęcia rozwijające – koło biblijne

Alicja Węglarska

Wtorek, 7 lekcja

 

I-III SP

 

Zajęcia wyrównawcze – język angielski

Małgorzata Jakubowska-Mijal

Poniedziałek,

13:15-14:00

 

IV, V, VII SP

II, III GIM

Zajęcia wyrównawcze – język angielski

Małgorzata Jakubowska-Mijal

Środa, 8 lekcja

 

IV, V, VII SP

II, III GIM

 

Zajęcia wyrównawcze – język polski

Joanna Sleziak

Wtorek, 14:10-14:35

 

IV-VII SP

 

Zajęcia wyrównawcze – język polski

 

Joanna Sleziak

 

Środa, 14:10-14:30

IV-VII SP

 

Zajęcia rozwijające – Miedarzanie

 

Joanna Sleziak

Wtorek, 7 lekcja

Środa, 14:30-15:10

 

I-III SP

IV-VII SP

 

 

Zajęcia wyrównawcze

 

Sylwia Zweiffel

Wtorek, 9 lekcja

SP, GIM

Zajęcia rozwijające – język niemiecki

Sylwia Zweiffel

Środa, 9 lekcja

 

III GIM

 

Zajęcia rozwijające – chór szkolny

Izabela Dec

Poniedziałek, 8 lekcja

 

V-VII SP

 

Zajęcia rozwijające – chór szkolny

Izabela Dec

Czwartek, 7 lekcja

 

II-IV SP

 

Zajęcia wyrównawcze – fizyka, chemia

Izabela Blabuś

Poniedziałek, 8 lekcja

 

7 SP

II, III GIM

 

Zajęcia wyrównawcze – matematyka

Sebastian Nowicki

Wtorek, 7 i 8 lekcja

 

IV, VI, VII SP

II, III GIM

 

Zajęcia rozwijające – matematyka

Sebastian Nowicki

Środa, 7 i 8 lekcja (po umówieniu się z nauczycielem)

 

SP

GIM

 

Zajęcia rozwijające - SKS

Katarzyna Michalska-Kocik

Czwartek, 9, 10 lekcja

GIM

 

Zajęcia wyrównawcze - historia

Adam Łuć

Piątek, 9 lekcja

 

IV-VII SP

II-III GIM

 

Zajęcia rozwijające- historia

Adam Łuć

 

Piątek, 8 lekcja

 

 

IV-VII SP

II-III GIM

 

 

Zajęcia rozwijające – funkcjonowanie w środowisku

Barbara Klupś

 

Poniedziałek, 3 lekcja

Piątek, 2 lekcja

 

 

VI SP

 

Zajęcia wyrównawcze

Anna Kurzok

Poniedziałek, 7,8 lekcja

 

SP

GIM

 

Zajęcia rozwijające

Tomasz Kiepura

Środa, 15:00-15:45

 

SP

GIM

 

Zajęcia rozwijające – język niemiecki

Iwona Breguła-Hanysek

 

Poniedziałek, 6 lekcja

7 lekcja

 

I-IIIa SP

IIIb-IV SP

 

Zajęcia rozwijające – SKS

 

 

Aleksandra Kotlińska

 

Wtorek, 8, 9 lekcja

V-VII SP

Kółko gitarowe

Katarzyna Rode

 

Środa, 12:30-13:00

Czwartek, 14:15-15:00

 

-III SP

V SP-III GIM

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Anna Białek

 

Środa, 7 lekcja

 

I-III SP

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
    ul. Główna 26

    42-676 Miedary
  • (+32) 233-70-53

Galeria zdjęć