WRZESIEŃ

Początek roku szkolnego to czas, w którym ponownie przyzwyczajamy się do szkolnych ławek. To spotkanie z nauczycielami i kolegami z klasy. Czas, w którym wyposażamy swoje klasy. Dzięki #LaboratoriomPrzyszłości, wychowawca i ucznioweie klasy II mieli miejsce  by pochować swoje książki i niezbędne przyrządy na ten nowy rok. Jak co roku we wrześniu wybieraliśmy przewodniczącego do Samorządu Uczniowskiego. Swoje kandydatury oraz programy wyborcze, mogli wywiesić na specjalnej tablicy magnetycznej, która ustawiona jest na korytarzu w widocznym dla wszystkich miejscu. Wrzesień to też ważny miesiąc dla wszystkich chłopców. Od kilku lat wspólnie obchodzimy go podczas akademii. W tym roku możemy podziwiać zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem. A wszystko to dzięki #LaboratoriaPrzyszłości.